top of page

PROJELERIMIZ

Öne Çıkan Çalışmalar

KINGDOM CRASH

En heyecan verici ve en popüler oyunlarımızdan biri olan Kingdom Crash ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Sanatçılar, tasarımcılar, geliştiriciler ve mühendislerden oluşan ekibimiz, bu projenin hayata geçmesi için durmaksızın çalıştı. Bu olağanüstü ve efsanevi deneyimi kaçırmayın. Saatler sürecek oyun deneyimi, sizi tehlikelerle ve sihirle dolu bir dünyaya götürmeyi vadediyor. Bu oyun ve diğer projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.

SAVAŞ ALANI

Daha önceki oyunlarımızdan biraz uzaklaşarak geliştirdiğimiz Savaş Alanı, diğerlerinden daha farklı bir oyun. En popülerler arasında yer alan ve aynı zamanda ekibimizin de favorisi olan bu oyun, sunduğu inanılmaz görüntü, aksiyon, etkileşim ve animasyon özellikleriyle oyunseverlere büyüleyici bir hikaye anlatıyor. Bu oyun ve diğer projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.

DRAGON DRAGOON

En eski çalışmalarımızdan biri olan bu oyun, aynı zamanda en başarılı ve popüler oyunlarımızdan biridir. Daha sonraki çalışmalarımızda güçlü temalar haline gelen birçok unsuru ve temayı barındırıyor. Strateji ve taktik oyunlarını ya da aksiyon ve fantezi oyunlarını tercih ediyor olabilirsiniz. Seçiminiz hangisinden yana olursa olsun, Metgan Games deneyiminin keyfini tam anlamıyla çıkarmak isteyen tüm oyunseverleri Dragon Dragoon ile tanışmaya davet ediyoruz.

bottom of page